N erkekden N erkeke göni burçly adapter N görnüşli erkek RF birikdirijisi RF koaksial kabel adapter birikdirijisi
“Telsto RF Connector” DC-3 GHz iş ýygylyk diapazonyna eýedir, ajaýyp VSWR öndürijiligini we pes passiw intermodulýasiýany hödürleýär. Bu bolsa ony öýjükli baza stansiýalarynda, paýlanan antenna ulgamlarynda (DAS) we kiçi öýjükli ulgamlarda ulanmak üçin iň amatly edýär.
Koaksial adapterler eýýäm gutaran kabelde jynsy ýa-da birleşdirijiniň görnüşini çalt üýtgetmegiň iň gowy usulydyr.
Telsto RF koaksial N erkekden N erkeke göni burçly adapter birleşdiriji dizaýny, 50 Ohm impedansa eýedir. Ol takyk RF adapter aýratynlyklaryna laýyklykda öndürilýär we iň ýokary VSWR-i 1.15:1.
Bu seriýa üçin gysgyç we gysgyç kabelleriň gutarma prosesleri ulanylýar.
| Temperatura aralygy | -55~+155°C (PE kabeli -40~+85°C) |
| Impedans | 50Ω |
| Titreme | 100m/S2 (10~500Hz), 10g |
| Çaltlyk aralygy | DC-11GHz |
| Goýulma ýitgisi | <= 0.24dB/6GHz |
| Çydamly woltaž | Deňiz derejesinde 2500V rms |
| Iş woltažy | Deňiz derejesinde 1000Vr.ms |
| Izolýasiýa garşylygy | >= 5000 MΩ |
| Birleşdiriji gaýkanyň saklanýan güýji | 450N |
| Çydamlylyk | >= 500 (sikl) |
| Kontakt garşylygy | Merkeziň kontakty <=1mΩ |
| Daşky kontakt <=1mΩ | |
| Voltažyň Duran Tolkun Gatnaşygy | Göni <= 1.15/6GHz |
| Göni burç <= 1.25/6GHz |
● N görnüşli erkekden N erkeke adapteriň göwresi göni burçly. Bu göni burçly N koaksial adapter 90 gradus göni burçly RF tirsek adapteridir.
● Görnüş: N görnüşli erkekden erkeke 90 graduslyk göni burçly birleşdiriji, M/M adapteri, RF koaksial adapteri.
● Radio enjamlaryna we RF koaksial kabellerini birikdirmek üçin gurallara giňden ulanylýar. Halkara meňzeş önümler bilen çalşyp bolýar.
● Reňk: Kümüş reňkli, nikel bilen örtülen.
| Önüm | Beýany | Bölümiň belgisi |
| RF adapteri | 4.3-10 Aýal-Din Aýal Adapteri | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 Aýal-Din erkek adapteri | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 Erkekden Din Aýal Adapter | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 Erkekden Din Erkek Adapter | TEL-4310M.DINM-AT |

Model:TEL-NM.NMA-AT
Beýany
N erkekden N erkeke çenli göni burçly RF adapterine
| Material we örtük | |
| Merkeziň aragatnaşygy | Latun / Kümüş örtük |
| Izolýator | PTFE |
| Göwre we Daşky Geçiriji | Üç lehimli bilen örtülen bürünç / lehim |
| Gaplama | Silikon kauçuk |
| Elektrik häsiýetnamalary | |
| Aýratynlyklar Impedans | 50 Ohm |
| Çaltlyk aralygy | DC~6 GHz |
| Izolýasiýa garşylygy | ≥5000MΩ |
| Dielektrik güýji | ≥2500 V rms |
| Merkeziň kontakt garşylygy | ≤1.0 mΩ |
| Daşarky kontakt garşylygy | ≤0.25 mΩ |
| Goýulma ýitgisi | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 göni;≤1.25 göni burç |
| Temperatura aralygy | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Suw geçirmeýän | IP67 |
N ýa-da 7/16 ýa-da 4310 1/2″ super çeýe kabeliň gurnama görkezmeleri
Baglaýjynyň gurluşy: (1-nji surat)
A. öň gaýka
B. arka gaýka
C. prokladka

Çyrtmagyň ölçegleri diagrammada (2-nji surat) görkezilen ýaly, çyrtmagyň wagtynda üns berilmeli:
1. Içki geçirijiniň ujunyň ýüzüniň kesişmegi gerek.
2. Kabeliň ujundaky mis gabyklary we çişmeleri ýaly hapaçylyklary aýyryň.

Möhürleýji bölegi ýygnamak: Diagrammada görkezilişi ýaly (3-nji surat), möhürleýji bölegi kabeliň daşky geçirijisi boýunça buruň.

Yzky gaýkany ýygnamak (3-nji surat).

Diagrammada görkezilişi ýaly, öň we yzky gaýkany burup birleşdiriň (5-nji surat).
1. Wintlemezden öň, o-tipli halkanyň üstüne ýaglaýjy ýag gatlagyny çalyň.
2. Arka gaýkany we kabeli hereketsiz saklaň, esasy korpusy arka korpusyň üstüne buruň. Arka korpusyň esasy korpusyny maýmyn açary bilen buruň. Ýygnamak tamamlandy.
