Burç adapterleri dürli kabel asgyçlaryny burçly diň agzalaryna diň aýagyna hiç hili deşik açmazdan berkitmek üçin ulanylýar. RF geçiriji liniýasy ulgamy kabelleri we enjamlary berkitmek üçin köp sanly ýörite gysgyçlara mätäç bolany üçin, Telsto bu ýörite liniýany şol ýörite maksatlar üçin açdy. Biz müşderileriň talaplaryna laýyklykda gysgyçlary öndürip bilýäris.
| Umumy tehniki şertler | |
| Adapter görnüşi | Burç adapteri |
| Materialyň görnüşi | Dat almaýan polat 304 |
| Maksimum ýüklenme | Üçlü stek, 1 -5/8 dýuým kabel |
| Montaž | 3/8 dýuým, 3/4 dýuým deşikli |
| Ölçegler | |
| Içki uzynlyk | 25.40 mm |
| Içki giňlik | 22.23 mm |
| Daşarky uzynlyk | 50.80 mm |
| Daşky giňlik | 57.15 mm |
| Mehaniki aýratynlyklary | |
| Gurnamak momentiniň maksimumy | 15.0 fut funt |
| Gurnamak momentiniň minimal derejesi | 11.0 fut funt |
| Materialyň galyňlygy | 2.667 mm |
| Gaplanan tehniki häsiýetnamalar | |
| Boýy | 150 mm |
| Uzynlyk | 350 mm |
| Ini | 300 mm |
| Eltip bermegiň agramy | 23.30Kg |
| Paketiň mukdary | 100 sany |
Dat almaýan polatdan ýasalan adapter, dürli kabel asgyçlaryny diňiň aýagyna deşik açmazdan, burçly diň agzalaryna berkitmek üçin ulanylýar.
· 1. Köpugurlylyk üçin has giň 1'' açylma
· 2. 3/4'' deşikler asma asgyçlary kabul edýär
· 3. Material: poslamaýan polat
· 4. 3/8''X1-3/4'' SS kwadrat kelleli bolty goşuň
| Bölüm № | Beýany | UOM |
| UA3 | 3/4 '' deşikli burç adapteri SS | 10-lyk toplum |
| Söwda şertleri | CIF, DDU, EX-WORKS |
| Töleg şertleri | T/T, L/C, Geleşikli |
| MOQ | 1 |
| Üpjünçilik mümkinçiligi | Aýda 100000 sany |
| Eltip bermek wagty | 3-15 gün |
| Iberiş | Deňiz, Howa, Ekspres |
| Port | Şanhaý |
| Nusga elýeterliligi | Hawa |
| Nusga wagty | 3-5 gün |
| Gaplama | Plastik torba, karton, palet |