Aýratynlyklar
◆ Giň ýygylyk zolagy 698-4000MHz
◆ 2G/3G/4G/LTE/5G örtügi
◆ Pes Passiw Intermodulýasiýa
◆ Pes VSWR we Goýulma ýitgisi
◆ Ýokary izolýasiýa, içerki we daşarky, IP65
◆ Gurluşyk içi çözgütler üçin giňden ulanylýar
◆ Ýokary ugurlylyk / izolýasiýa
◆ Her giriş üçin 300W kuwwatlylyk, ýokary ygtybarlylyk
◆ Goýulma ýitgisi pes, VSWR pes, PIM pes (IM3)
| Elektrik häsiýetnamalary | |
| Aýratynlyklar Impedans | 50 Ohm |
| Çaltlyk aralygy | 698-2700 MHz |
| Maksimum güýç kuwwaty | 300w |
| Izolýasiýa | ≥27 dB |
| Ýitgi | ≤3.5 dB |
| VSWR | ≤1.25 |
| Toparyň içindeki Rigpple | ≤0.5 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Konnektoryň görnüşi | N-Aýal |
| Konnektorlaryň sany | 4 |
| Işleýiş temperaturasy | -30-+55℃ |
| Programmalar | Içerde |
N ýa-da 7/16 ýa-da 4310 1/2″ super çeýe kabeliň gurnama görkezmeleri
Baglaýjynyň gurluşy: (1-nji surat)
A. öň gaýka
B. arka gaýka
C. prokladka

Çyrtmagyň ölçegleri diagrammada (2-nji surat) görkezilen ýaly, çyrtmagyň wagtynda üns berilmeli:
1. Içki geçirijiniň ujunyň ýüzüniň kesişmegi gerek.
2. Kabeliň ujundaky mis gabyklary we çişmeleri ýaly hapaçylyklary aýyryň.

Möhürleýji bölegi ýygnamak: Diagrammada görkezilişi ýaly (3-nji surat), möhürleýji bölegi kabeliň daşky geçirijisi boýunça buruň.

Yzky gaýkany ýygnamak (3-nji surat).

Diagrammada görkezilişi ýaly, öň we yzky gaýkany burup birleşdiriň (5-nji surat).
1. Wintlemezden öň, o-tipli halkanyň üstüne ýaglaýjy ýag gatlagyny çalyň.
2. Arka gaýkany we kabeli hereketsiz saklaň, esasy korpusy arka korpusyň üstüne buruň. Arka korpusyň esasy korpusyny maýmyn açary bilen buruň. Ýygnamak tamamlandy.
