Aýratynlygy: Ajaýyp görnüş Adaty potolok montajy üçin amatly Giň ýygylyk zolagy, pes duran tolkun, güýçli päsgelçiliklere garşy ukyp
Ulanylyşy: GSM/CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN ulgamy bilen içerki ähli ugurlar boýunça hyzmat
| Mehaniki aýratynlyklary | |
| Ölçegler | 204X115mm |
| Agram | 0.5Kg |
| Radiatoryň materialy | Kümüş bilen örtülen bürünç |
| Radom materialy | ABS |
| Radom reňki | Pil reňkli ak |
| Işleýiş çyglylygy | < 95% |
| Işleýiş temperaturasy | -40~55 ℃ |
| Elektrik aýratynlyklary | |
| Çaltlyk aralygy | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Gazanç | 2dBi ± 0.5 4dBi ± 1 4dBi ± 1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Polýarizasiýa | Dikligine |
| Nusganyň tegelekligi, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Dik şöhle giňligi | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Giriş empedansy | 50Ω |
| Maksimum giriş güýji | 50W |
| Birleşdiriji | N Zenan |
N ýa-da 7/16 ýa-da 4310 1/2″ super çeýe kabeliň gurnama görkezmeleri
Baglaýjynyň gurluşy: (1-nji surat)
A. öň gaýka
B. arka gaýka
C. prokladka

Çyrtmagyň ölçegleri diagrammada (2-nji surat) görkezilen ýaly, çyrtmagyň wagtynda üns berilmeli:
1. Içki geçirijiniň ujunyň ýüzüniň kesişmegi gerek.
2. Kabeliň ujundaky mis gabyklary we çişmeleri ýaly hapaçylyklary aýyryň.

Möhürleýji bölegi ýygnamak: Diagrammada görkezilişi ýaly (3-nji surat), möhürleýji bölegi kabeliň daşky geçirijisi boýunça buruň.

Yzky gaýkany ýygnamak (3-nji surat).

Diagrammada görkezilişi ýaly, öň we yzky gaýkany burup birleşdiriň (5-nji surat).
1. Wintlemezden öň, o-tipli halkanyň üstüne ýaglaýjy ýag gatlagyny çalyň.
2. Arka gaýkany we kabeli hereketsiz saklaň, esasy korpusy arka korpusyň üstüne buruň. Arka korpusyň esasy korpusyny maýmyn açary bilen buruň. Ýygnamak tamamlandy.
