Aýratynlygy: Ajaýyp görnüş Adaty potolok montajy üçin amatly Giň ýygylyk zolagy, pes duran tolkun, güýçli päsgelçiliklere garşy ukyp.
| Haryt | Tehniki häsiýetnamalar |
| Çaltlyk aralygy | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Gazanç | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Giriş empedansy | 50Ω |
| Polýarizasiýa | Dikligine |
| Gorizontal şöhle giňligi | 360° |
| Dik şöhle giňligi | 85±15°/55±15° |
| Maksimum Güýç | 50W |
| Birikdirijiniň görnüşi | N-Aýal |
| Diametr | Ø164x94mm |
| Reňk | Ak |
| Temperatura | Işleýiş: -40℃~+60℃ |
| Nisbi çyglylyk aralygy | 5% ~ 95% |
| Montaž usuly | Wintler bilen berkidildi |
N ýa-da 7/16 ýa-da 4310 1/2″ super çeýe kabeliň gurnama görkezmeleri
Baglaýjynyň gurluşy: (1-nji surat)
A. öň gaýka
B. arka gaýka
C. prokladka

Çyrtmagyň ölçegleri diagrammada (2-nji surat) görkezilen ýaly, çyrtmagyň wagtynda üns berilmeli:
1. Içki geçirijiniň ujunyň ýüzüniň kesişmegi gerek.
2. Kabeliň ujundaky mis gabyklary we çişmeleri ýaly hapaçylyklary aýyryň.

Möhürleýji bölegi ýygnamak: Diagrammada görkezilişi ýaly (3-nji surat), möhürleýji bölegi kabeliň daşky geçirijisi boýunça buruň.

Yzky gaýkany ýygnamak (3-nji surat).

Diagrammada görkezilişi ýaly, öň we yzky gaýkany burup birleşdiriň (5-nji surat).
1. Wintlemezden öň, o-tipli halkanyň üstüne ýaglaýjy ýag gatlagyny çalyň.
2. Arka gaýkany we kabeli hereketsiz saklaň, esasy korpusy arka korpusyň üstüne buruň. Arka korpusyň esasy korpusyny maýmyn açary bilen buruň. Ýygnamak tamamlandy.
