806-960 MHz we 1710-2700 MHz
Dik polýarizasiýa
Öýde ýa-da daşarda ulanmak
Diwara ýa-da turbalara oturtmak
Ajaýyp görnüş Gowy zarba garşylygy, suwa we korroziýa garşy ukyby Sütüni saklamak üçin standart gurnama gurnama toplumlarynyň paketleri Optimallaşdyrylan ölçeg Giň zolak tehnologiýasy, orta girdeji, pes duran tolkun gatnaşygy bilen dizaýn edildi
Ulanylyşy: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi ulgamy
Antennany saklaýjy direk bilen gurnamak, antennanyň egilme burçuny sazlamak, boltlary, wintleri we gaýkalary berkitmek üçin şu amallary ýerine ýetiriň. (1) L görnüşli gurnama toplumlary antenna boltyny deňleşdirip, tekiz şaýba goýup, ýazly ilgägi goýup, gapagyny nobat bilen burup, soňra gaýkany berkitmeli. (2) M6-nyň U görnüşli dişli sterženi dişli we L görnüşli gurnama toplumlaryndan geçirilip, antenna diametri 35-50 mm direk bilen saklanmaly, soňra gaýkany berkitmeli. (3) Iň gowy signaly almak üçin, antennanyň egilme burçuny L görnüşli gurnama toplumynyň deşik ýerleşýän ýeri arkaly sazlamaly, soňra ähli gaýkalary berkitmeli we antennanyň birleşdiriji ujuny berkitmeli. (4) Gurluşyň beýikligi esasy derejeden 3 metrden uzak bolmaly, şeýle hem gurluşyň golaýyndaky ýerlerde beýik jaýlar we has uly metallar bolmaly däl. Bir söz bilen aýdylanda, açyk taraply ýer.
Aýratynlyklar:
● Ajaýyp görnüş
● Gowy goranyş ukyby, zarba garşylygy, suw geçirmeýänligi, korroziýa garşylygy we ş.m.
| Mehaniki aýratynlyklary | |
| Ölçegler | 445*210*65 |
| Agram | 1 kg |
| Radiatoryň materialy | Mis |
| Radom materialy | ABS |
| Radom reňki | Pil reňkli ak |
| Nisbi çyglylyk | 5%-95% |
| Işleýiş temperaturasy | -40~60 ℃ |
| Montaž toplumy | Diwarlara we turbalara montaj |
| Elektrik aýratynlyklary | |
| Çaltlyk aralygy | 806-960MHz 1710-2700MHz |
| Gazanç | 10dBi 12dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polýarizasiýa | Dikligine |
| Ýarym güýç şöhlesiniň giňligi | H:65/50° W:55/40° |
| Öňden arka gatnaşygy | 20 dB |
| Giriş empedansy | 50Ω |
| Maksimum giriş güýji | 50W |
| Ýyldyrymdan gorag | DC Ground |
| Birleşdiriji | N Zenan |
N ýa-da 7/16 ýa-da 4310 1/2″ super çeýe kabeliň gurnama görkezmeleri
Baglaýjynyň gurluşy: (1-nji surat)
A. öň gaýka
B. arka gaýka
C. prokladka

Çyrtmagyň ölçegleri diagrammada (2-nji surat) görkezilen ýaly, çyrtmagyň wagtynda üns berilmeli:
1. Içki geçirijiniň ujunyň ýüzüniň kesişmegi gerek.
2. Kabeliň ujundaky mis gabyklary we çişmeleri ýaly hapaçylyklary aýyryň.

Möhürleýji bölegi ýygnamak: Diagrammada görkezilişi ýaly (3-nji surat), möhürleýji bölegi kabeliň daşky geçirijisi boýunça buruň.

Yzky gaýkany ýygnamak (3-nji surat).

Diagrammada görkezilişi ýaly, öň we yzky gaýkany burup birleşdiriň (5-nji surat).
1. Wintlemezden öň, o-tipli halkanyň üstüne ýaglaýjy ýag gatlagyny çalyň.
2. Arka gaýkany we kabeli hereketsiz saklaň, esasy korpusy arka korpusyň üstüne buruň. Arka korpusyň esasy korpusyny maýmyn açary bilen buruň. Ýygnamak tamamlandy.
