N görnüşi wintli birleşdirijili pes we orta kuwwatly birleşdirijileriň bir görnüşidir. N birleşdirijileri 50 ohm we 75 ohm impedans bilen elýeterlidir. Wintli birleşdiriji mehanizm berk we ygtybarly birikdirişi üpjün edýär. Birleşdiriji görnüşleri çeýe, laýyk gelýän, ýarym berk we gofrirlenen kabel görnüşleri üçin elýeterlidir. Bu seriýa üçin hem gysgyç, hem-de gysgyç kabel gutarma prosesleri ulanylýar.
Konnektoryň aýratynlygy ýokary ygtybarlylyk, ajaýyp titreme öndürijiligi, ajaýyp mehaniki we elektrik öndürijiligi we ş.m. bolup durýar. Olar radio enjamlarynda, aragatnaşyk enjamlarynda, mikrotolkun synaglarynda we ýerüsti uçuryş ulgamynda titreme we ýaramaz howa şertlerinde RF koaksial kabeli bilen baglanyşykly ulanylýar. Ýarym gaty ýa-da ýarym çeýe kabel ulanmak bilen, bu görnüş kiçi VSWR gazanar we ýygylyk 11GHZ çenli ýetip biler.
| Önüm | Beýany | Bölümiň belgisi |
| 7/16 DIN görnüşi | 1/2" çeýe RF kabeli üçin DIN aýal konnektory | TEL-DINF.12-RFC |
| 1/2" Super çeýe RF kabeli üçin DIN aýal konnektory | TEL-DINF.12S-RFC | |
| 1-1/4" çeýe RF kabeli üçin DIN aýal konnektory | TEL-DINF.114-RFC | |
| 1-5/8" çeýe RF kabeli üçin DIN aýal konnektory | TEL-DINF.158-RFC | |
| 1/2" çeýe RF kabeli üçin DIN aýal göni burçly birleşdiriji | TEL-DINFA.12-RFC | |
| 1/2" Super çeýe RF kabeli üçin DIN aýal göni burçly birleşdiriji | TEL-DINFA.12S-RFC | |
| 1/2" çeýe RF kabeli üçin DIN erkek konnektory | TEL-DINM.12-RFC | |
| 1/2" Super çeýe RF kabeli üçin DIN erkek birleşdiriji | TEL-DINM.12S-RFC | |
| 7/8" koaksial RF kabeli üçin DIN aýal konnektory | TEL-DINF.78-RFC | |
| 7/8" koaksial RF kabeli üçin DIN erkek konnektory | TEL-DINM.78-RFC | |
| 1-1/4" çeýe RF kabeli üçin DIN erkek konnektory | TEL-DINM.114-RFC | |
| N görnüşi | 1/2" çeýe RF kabeli üçin N aýal birleşdiriji | TEL-NF.12-RFC |
| 1/2" Super çeýe RF kabeli üçin N aýal birleşdiriji | TEL-NF.12S-RFC | |
| 1/2" çeýe RF kabeli üçin N aýal burçly birleşdiriji | TEL-NFA.12-RFC | |
| 1/2" Super çeýe RF kabeli üçin N aýal burçly birleşdiriji | TEL-NFA.12S-RFC | |
| 1/2" çeýe RF kabeli üçin N erkek birleşdiriji | TEL-NM.12-RFC | |
| 1/2" Super çeýe RF kabeli üçin N erkek birleşdiriji | TEL-NM.12S-RFC | |
| 1/2" çeýe RF kabeli üçin N erkek burçly birleşdiriji | TEL-NMA.12-RFC | |
| 1/2" Super çeýe RF kabeli üçin N erkek burçly birleşdiriji | TEL-NMA.12S-RFC | |
| 4.3-10 görnüşi | 1/2" çeýe RF kabeli üçin 4.3-10 aýal birleşdiriji | TEL-4310F.12-RFC |
| 7/8" çeýe RF kabeli üçin 4.3-10 aýal birleşdiriji | TEL-4310F.78-RFC | |
| 1/2" çeýe RF kabeli üçin 4.3-10 aýal göni burçly birleşdiriji | TEL-4310FA.12-RFC | |
| 1/2" Super çeýe RF kabeli üçin 4.3-10 aýal göni burçly birleşdiriji | TEL-4310FA.12S-RFC | |
| 1/2" çeýe RF kabeli üçin 4.3-10 erkek konnektor | TEL-4310M.12-RFC | |
| 7/8" çeýe RF kabeli üçin 4.3-10 erkek konnektor | TEL-4310M.78-RFC | |
| 1/2" çeýe RF kabeli üçin 4.3-10 erkek göni burçly birleşdiriji | TEL-4310MA.12-RFC | |
| 1/2" Super çeýe RF kabeli üçin 4.3-10 erkek göni burçly birleşdiriji | TEL-4310MA.12S-RFC |

Model:TEL-NM.12-RFC
Beýany
1/2 дюйm çeýe koaksial kabel üçin N erkek birleşdiriji
| Material we örtük | |
| Merkeziň aragatnaşygy | Latun / Kümüş örtük |
| Izolýator | PTFE |
| Göwre we Daşky Geçiriji | Üç lehimli bilen örtülen bürünç / lehim |
| Gaplama | Silikon kauçuk |
| Elektrik häsiýetnamalary | |
| Aýratynlyklar Impedans | 50 Ohm |
| Çaltlyk aralygy | DC~3 GHz |
| Izolýasiýa garşylygy | ≥5000MΩ |
| Dielektrik güýji | ≥2500 V rms |
| Merkeziň kontakt garşylygy | ≤1.0 mΩ |
| Daşarky kontakt garşylygy | ≤1.0 mΩ |
| Goýulma ýitgisi | ≤0.05dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.12@3.0GHz |
| Temperatura aralygy | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Suw geçirmeýän | IP67 |
N ýa-da 7/16 ýa-da 4310 1/2″ super çeýe kabeliň gurnama görkezmeleri
Baglaýjynyň gurluşy: (1-nji surat)
A. öň gaýka
B. arka gaýka
C. prokladka

Çyrtmagyň ölçegleri diagrammada (2-nji surat) görkezilen ýaly, çyrtmagyň wagtynda üns berilmeli:
1. Içki geçirijiniň ujunyň ýüzüniň kesişmegi gerek.
2. Kabeliň ujundaky mis gabyklary we çişmeleri ýaly hapaçylyklary aýyryň.

Möhürleýji bölegi ýygnamak: Diagrammada görkezilişi ýaly (3-nji surat), möhürleýji bölegi kabeliň daşky geçirijisi boýunça buruň.

Yzky gaýkany ýygnamak (3-nji surat).

Diagrammada görkezilişi ýaly, öň we yzky gaýkany burup birleşdiriň (5-nji surat).
1. Wintlemezden öň, o-tipli halkanyň üstüne ýaglaýjy ýag gatlagyny çalyň.
2. Arka gaýkany we kabeli hereketsiz saklaň, esasy korpusy arka korpusyň üstüne buruň. Arka korpusyň esasy korpusyny maýmyn açary bilen buruň. Ýygnamak tamamlandy.
