| n erkek birleşdiriji rf koaksial maneken ýük 50w | |
| Model belgisi | TEL-TLNM50W |
| Elektrik | |
| Xarakteristik impedans | 50 ohm |
| Çaltlyk aralygy | DC-3GHz |
| VSWR | ≤1.20 |
| Güýç kuwwaty | 50 Watt |
| RF birleşdirijisi | N erkek birleşdiriji |
| Material we örtük | |
| Bölekleriň ady | Material |
| Birleşdiriji göwde | Latun |
| Izolýator | PTFE |
| Içki geçiriji | Fosfor Bürünç |
| Ýaşaýyş jaýy | Alýumin |
| Daşky gurşaw | |
| Işleýiş temperaturasy. | -45~ 85 ℃ |
| Saklama temperaturasy | -60~120℃ |
| Howa şertlerine çydamly baha | IP65 |
| Nisbi çyglylyk | 5%-95% |
| RoHs (2002/95/EC) | Boşatma arkaly laýyk gelýär |
| Agramy (Net) | 340g |
● Giň Frekans Zolagy DC-3GHz
● Pes Geçişli Intermodulýasiýa
● Pes VSWR
● Pes gowşama takyklygy
● Gurluşyk içi çözgütler üçin giňden ulanylýar
Hyzmatlarymyz
1. Soragyňyza 24 sagadyň dowamynda jogap beriň.
2. Töleg modeli: T/T, L/C, Paypal we Western Union
3. Köp sanly eltip berme modelleri: Howa ýoly bilen, Deňiz ýoly bilen, Ekspress (DHL, Fedex, TNT UPS ...)
4. Eltip bermek (eltip bermek) wagty: Adatça sargyt alnandan soň 14 gün
5. Ýükleme porty: Şanhaý
6. Kepillik möhleti: Iberilenden soň 12 aýyň dowamynda.
7. Isleg boýunça ulanmak boýunça gollanma (Görkezme).
8. Özleşdirilen surat, nusga we gaplama edilip bilner.
Tehniki häsiýetnamalar:
| Önüm | Beýany | Bölümiň belgisi |
| Beslenme ýüki | N Erkek / N Aýal, 2W | TEL-TL-NM/F2W |
| N Erkek / N Aýal, 5W | TEL-TL-NM/F5W | |
| N Erkek / N Aýal, 10W | TEL-TL-NM/F10W | |
| N Erkek / N Aýal, 25W | TEL-TL-NM/F25W | |
| N Erkek / N Aýal, 50W | TEL-TL-NM/F50W | |
| N Erkek / N Aýal, 100W | TEL-TL-NM/F100W | |
| DIN Erkek / Aýal, 10W | TEL-TL-DINM/F10W | |
| DIN Erkek / Aýal, 25W | TEL-TL-DINM/F25W | |
| DIN Erkek / Aýal, 50W | TEL-TL-DINM/F50W | |
| DIN Erkek / Aýal, 100W | TEL-TL-DINM/F100W |
Köp soralýan soraglar
Önümleriňiziň hili barada näme aýdyp bilersiňiz?
Biz iberen ähli önümler iberilmezden öň, biziň QC bölümimiz tarapyndan berk synagdan geçirilýär.
Bir resmi sargyt bermezden öň synag üçin nusgalar hödürläp bilersiňizmi?
Eltip berme çykdajylaryny öz üstüne alsaňyz, synag maksady bilen nusgalar mugt hödürlenip bilner.
Eltip berme wagtyňyz adatça näçe wagt alýar?
Eltip berme wagtymyz, adatça, sargydyňyzy alanymyzdan soň 14 günüň içinde bolýar.
Siziň iberiş usullaryňyz nähili?
Deňiz arkaly; Howa ýoly bilen (Şanhaý porty); ýa-da UPS, DHL, FeDex, TNT we ş.m. arkaly.
Bize işläp düzmek üçin nusga iberip bilersiňizmi?
Hawa, edip bileris. Nusgalar 7 iş gününiň dowamynda eltip berlip bilner.
Önümleriňiziň üstünde ýa-da gaplamaňyzda logotipimizi ýa-da kompaniýamyzyň adyny çap edip bilerismi?
Hawa, edip bilersiňiz. Logotip we kompaniýanyň ady önümlerimize çap edilip bilner. Bize sungat eserlerini iberip bilersiňizJPEG ýa-da TIFF formatynda e-poçta arkaly.
MOQ düzedildimi?
MOQ çeýedir we biz synag sargydy hökmünde ilkinji gezek kiçi sargydy kabul edýäris.
| Elektrik häsiýetnamalary | |
| Aýratynlyklar Impedans | 50 Ohm |
| Çaltlyk aralygy | DC~3 GHz |
| Iş çyglylygy | 0-90% |
| Güýç derejesi | 50w |
| Birleşdiriji | N erkek |
| VSWR | 1.15 |
| Temperatura aralygy ℃ | -35~+65 |
N ýa-da 7/16 ýa-da 4310 1/2″ super çeýe kabeliň gurnama görkezmeleri
Baglaýjynyň gurluşy: (1-nji surat)
A. öň gaýka
B. arka gaýka
C. prokladka

Çyrtmagyň ölçegleri diagrammada (2-nji surat) görkezilen ýaly, çyrtmagyň wagtynda üns berilmeli:
1. Içki geçirijiniň ujunyň ýüzüniň kesişmegi gerek.
2. Kabeliň ujundaky mis gabyklary we çişmeleri ýaly hapaçylyklary aýyryň.

Möhürleýji bölegi ýygnamak: Diagrammada görkezilişi ýaly (3-nji surat), möhürleýji bölegi kabeliň daşky geçirijisi boýunça buruň.

Yzky gaýkany ýygnamak (3-nji surat).

Diagrammada görkezilişi ýaly, öň we yzky gaýkany burup birleşdiriň (5-nji surat).
1. Wintlemezden öň, o-tipli halkanyň üstüne ýaglaýjy ýag gatlagyny çalyň.
2. Arka gaýkany we kabeli hereketsiz saklaň, esasy korpusy arka korpusyň üstüne buruň. Arka korpusyň esasy korpusyny maýmyn açary bilen buruň. Ýygnamak tamamlandy.
