Antennalar/ Baza stansiýasy / Giň geçiriji / Kabel ýygnamak / Öýjükli aragatnaşyk / Komponentler / Enjamlar / Mikrotolkunly radio / Mil-Aero
PCS/Radar /Radiolar /Satcom /WLAN-yň güýçden goranyş ulgamy
1/2 LCF üçin N erkek göni burç
| Interfeýs | |||
| görä | IEC 60169-16 | ||
| Elektrik | |||
| Xarakteristik impedans | 50 ohm | ||
| Çaltlyk aralygy | DC-11GHz | ||
| VSWR | VSWR≤1.10(3.0G) | ||
| PIM3 | ≤-160dBc@2x20w | ||
| Dielektrik Çydamly Naprýaženiýe | Deňiz derejesinde ≥2500V RMS, 50hz | ||
| Kontakt garşylygy | Merkezi kontakt ≤1mΩ Daşky kontakt ≤1mΩ | ||
| Dielektrik garşylyk | ≥5000MΩ | ||
| Mehaniki | |||
| Çydamlylyk | Jübütleşme siklleri ≥500 sikl | ||
| Material we örtük | |||
| Material | örtük | ||
| Beden | Latun | Üç lehimli | |
| Izolýator | PTFE | - | |
| Merkezi geçiriji | Galaýy Fosfor Bürünç | Ag | |
| Gaplama | SIlikon rezin | - | |
| Başga | Latun | Ni | |
| Daşky gurşaw | |||
| Temperatura aralygy | -40℃~+85℃ | ||
| Roş-uygunlyk | ROHS-a doly laýyklyk | ||
S: Özleşdirmegi kabul edýärsiňizmi?
A: Hawa, biz önümleri müşderiniň talaplaryna laýyklykda özleşdirýäris.
S: Eltip bermek möhleti näçe?
A: Adatça biz önümleri saklaýarys, şonuň üçin eltip bermek çalt bolýar. Köp mukdarda sargytlar üçin islege laýyk bolar.
S: Eltip bermegiň usullary nähili?
A: Müşderiniň gyssaglylygyna görä DHL, UPS, Fedex, TNT, howa ýoly, deňiz ýoly ýaly çeýe iberiş usullary kabul ederliklidir.
S: Biziň logotipimiz ýa-da kompaniýamyzyň ady önümleriňize ýa-da gaplamalaryňyza çap edilip bilnermi?

Model:TEL-NMA.12-RFC
Düşündiriş:
1/2 дюйm çeýe koaksial kabel üçin N erkek burçly birleşdiriji
| Material we örtük | |
| Merkeziň aragatnaşygy | Latun / Kümüş örtük |
| Izolýator | PTFE |
| Göwre we Daşky Geçiriji | Üç lehimli bilen örtülen bürünç / lehim |
| Gaplama | Silikon kauçuk |
| Elektrik häsiýetnamalary | |
| Aýratynlyklar Impedans | 50 Ohm |
| Çaltlyk aralygy | DC~3 GHz |
| Izolýasiýa garşylygy | ≥5000MΩ |
| Dielektrik güýji | ≥2500 V rms |
| Merkeziň kontakt garşylygy | ≤1.0 mΩ |
| Daşarky kontakt garşylygy | ≤0.25 mΩ |
| Goýulma ýitgisi | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Temperatura aralygy | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Suw geçirmeýän | IP67 |
N ýa-da 7/16 ýa-da 4310 1/2″ super çeýe kabeliň gurnama görkezmeleri
Baglaýjynyň gurluşy: (1-nji surat)
A. öň gaýka
B. arka gaýka
C. prokladka

Çyrtmagyň ölçegleri diagrammada (2-nji surat) görkezilen ýaly, çyrtmagyň wagtynda üns berilmeli:
1. Içki geçirijiniň ujunyň ýüzüniň kesişmegi gerek.
2. Kabeliň ujundaky mis gabyklary we çişmeleri ýaly hapaçylyklary aýyryň.

Möhürleýji bölegi ýygnamak: Diagrammada görkezilişi ýaly (3-nji surat), möhürleýji bölegi kabeliň daşky geçirijisi boýunça buruň.

Yzky gaýkany ýygnamak (3-nji surat).

Diagrammada görkezilişi ýaly, öň we yzky gaýkany burup birleşdiriň (5-nji surat).
1. Wintlemezden öň, o-tipli halkanyň üstüne ýaglaýjy ýag gatlagyny çalyň.
2. Arka gaýkany we kabeli hereketsiz saklaň, esasy korpusy arka korpusyň üstüne buruň. Arka korpusyň esasy korpusyny maýmyn açary bilen buruň. Ýygnamak tamamlandy.

Biziň toparymyz
Işgärlerimiziň arzuwlaryny amala aşyrmagyň tapgyry bolmak! Has bagtly, has jebis we has professional topary döretmek! Daşary ýurtly alyjylary uzak möhletli hyzmatdaşlyk we özara ösüş üçin maslahatlaşmaga tüýs ýürekden çagyrýarys.
Bäsdeşlikli baha, biz çözgütleriň ösüşine yzygiderli üns berýäris, tehnologiki täzelenmelere gowy serişde we adam resurslaryny sarp edýäris we önümçiligiň kämilleşdirilmegine ýardam berýäris, ähli ýurtlardan we sebitlerden mümkinçilikleriň isleglerini kanagatlandyrýarys.
Toparymyzyň baý senagat tejribesi we ýokary tehniki derejesi bar. Toparyň agzalarynyň 80% -iniň mehaniki önümler üçin 5 ýyldan gowrak hyzmat tejribesi bar. Şonuň üçin size iň gowy hili we hyzmaty hödürlemekde ynamymyz uly. Ýyllaryň dowamynda kompaniýamyz "ýokary hilli we kämil hyzmat" maksadyna laýyklykda köp sanly täze we köne müşderiler tarapyndan öwgüli sözler we baha berildi.