7/16 Din birleşdirijisi mobil aragatnaşyk (GSM, CDMA, 3G, 4G) ulgamlarynda açyk howa baza stansiýalary üçin ýörite işlenip düzüldi, ýokary kuwwatlylyk, pes ýitgi, ýokary iş woltlylygy, ajaýyp suw geçirmeýänligi we dürli gurşawlara laýyk gelmegi bilen tapawutlanýar. Gurnamagy aňsat we ygtybarly birikme üpjün edýär.
Telsto 7/16 DIN birleşdirijileri erkek ýa-da aýal jynsynda 50 Ohm impedans bilen elýeterlidir. Biziň 7/16 DIN birleşdirijilerimiz göni ýa-da göni burçly görnüşlerde, şeýle hem 4 deşikli flanşly, arakesme, 4 deşikli panel ýa-da montajy az wariantlarda elýeterlidir. Bu 7/16 DIN birleşdiriji dizaýnlary gysgyç, gysgyç ýa-da lehimli birikdiriş usullarynda elýeterlidir.
● Pes IMD we pes VSWR ulgamyň işini gowulandyrýar.
● Öz-özünden ýanýan dizaýn standart el gurallary bilen gurnamagyň aňsatlygyny üpjün edýär.
● Öňünden ýygnalan prokladka tozandan (P67) we suwdan (IP67) goraýar.
● Latun/Ag örtülen merkezi geçiriji we Latun/Teri-lehim örtülen daşky geçiriji ýokary geçirijiligi we korroziýa garşylygyny üpjün edýär.
● Simsiz infrastruktura
● Baza stansiýalary
● Ýyldyrymdan goranmak
● Hemra Aragatnaşyklary
● Antenna ulgamlary

Model:TEL-DINF.12-RFC
Beýany
1/2 дюйm çeýe kabel üçin DIN aýal birleşdirijisi
| Material we örtük | |
| Merkeziň aragatnaşygy | Latun / Kümüş örtük |
| Izolýator | PTFE |
| Göwre we Daşky Geçiriji | Üç lehimli bilen örtülen bürünç / lehim |
| Gaplama | Silikon kauçuk |
| Elektrik häsiýetnamalary | |
| Aýratynlyklar Impedans | 50 Ohm |
| Çaltlyk aralygy | DC~3 GHz |
| Izolýasiýa garşylygy | ≥5000MΩ |
| Dielektrik güýji | 4000 V rms |
| Merkeziň kontakt garşylygy | ≤1.0mΩ |
| Daşarky kontakt garşylygy | ≤0.4 mΩ |
| Goýulma ýitgisi | ≤0.08dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Temperatura aralygy | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Suw geçirmeýän | IP67 |
N ýa-da 7/16 ýa-da 4310 1/2″ super çeýe kabeliň gurnama görkezmeleri
Baglaýjynyň gurluşy: (1-nji surat)
A. öň gaýka
B. arka gaýka
C. prokladka

Çyrtmagyň ölçegleri diagrammada (2-nji surat) görkezilen ýaly, çyrtmagyň wagtynda üns berilmeli:
1. Içki geçirijiniň ujunyň ýüzüniň kesişmegi gerek.
2. Kabeliň ujundaky mis gabyklary we çişmeleri ýaly hapaçylyklary aýyryň.

Möhürleýji bölegi ýygnamak: Diagrammada görkezilişi ýaly (3-nji surat), möhürleýji bölegi kabeliň daşky geçirijisi boýunça buruň.

Yzky gaýkany ýygnamak (3-nji surat).

Diagrammada görkezilişi ýaly, öň we yzky gaýkany burup birleşdiriň (5-nji surat).
1. Wintlemezden öň, o-tipli halkanyň üstüne ýaglaýjy ýag gatlagyny çalyň.
2. Arka gaýkany we kabeli hereketsiz saklaň, esasy korpusy arka korpusyň üstüne buruň. Arka korpusyň esasy korpusyny maýmyn açary bilen buruň. Ýygnamak tamamlandy.

Önümimiziň tanyşdyrylyşyna hoş geldiňiz. Size 7/16 Din konnektorymyzy hödürlemekden uly hormat duýýarys!
Biziň 7/16 Din konnektorymyz mobil aragatnaşyk ulgamlarynda açyk baza stansiýalary üçin niýetlenendir we GSM, CDMA, 3G, 4G ýaly dürli mobil aragatnaşyk standartlaryna degişlidir. Ol ýokary kuwwata, pes ýitgilere, ýokary iş woltlylygyna, ajaýyp suw geçirmeýän işine eýedir we dürli gurşawlarda durnukly işläp bilýär.
Biziň 7/16 Din birleşdirijilerimiz ýokary hilli we ygtybarlylygy üpjün etmek üçin ösen dizaýn we önümçilik tehnologiýasyna eýedir. Ony gurnamak aňsat we birikdirmek ygtybarly, şeýle hem gurnamagy we tehniki hyzmaty gysga wagtyň içinde tamamlap bilýär, şeýlelik bilen netijeliligi ýokarlandyrýar we çykdajylary azaldýar.
7/16 Din konnektorymyz dizaýn prosesinde dürli ulanyş senariýalaryny göz öňünde tutup, onuň ulanylyşyny üpjün etdi. Onuň suw geçirmeýänligi dürli ýaramaz howa şertlerinde kadaly işlemegine mümkinçilik berýär. Mundan başga-da, ol ýokary iş woltlylygy we pes ýitgi aýratynlyklaryna eýedir we uzak aralyklara iberiş wagtynda signalyň hilini we durnuklylygyny saklap bilýär.
Umuman, biziň 7/16 Din konnektorymyz mobil aragatnaşyk ulgamlarynda açyk baza stansiýalary üçin niýetlenen ýokary hilli konnektordyr. Haýsy gurşawda işleýändigiňize garamazdan, biz netijeli aragatnaşyk çözgütlerini hödürläp bileris. Önümlerimiz bilen gyzyklanýan bolsaňyz, has giňişleýin maglumat üçin biziň bilen habarlaşyň.