Antennalar/ Baza stansiýasy / Giň geçiriji / Kabel ýygnamak / Öýjükli aragatnaşyk / Komponentler / Enjamlar / Mikrotolkunly radio / Mil-Aero
PCS/Radar /Radiolar /Satcom /WLAN-yň güýçden goranyş ulgamy
1. Şeýle hem, müşderilerimiziň talaplaryna laýyk gelýän ýörite önümleri özleşdirýäris. Diňe çyzgylaryňyzy, nusgalaryňyzy ýa-da görkezilen maglumatlary görkeziň, biz ony öndüreris ýa-da IMD, VSWR, örtük we ş.m. ýaly anyk inženerçilik parametrleriňizi bize ibermegiňizi haýyş edýäris.
2. Nusga bermek üçin rugsat berilýär.
3. Soragyňyza 24 sagadyň dowamynda jogap bereris.

Model:TEL-NMA.12S-RFC
Beýany
1/2 дюйm Superfleksiw kabel üçin N erkek burçly birleşdiriji
| Material we örtük | |
| Merkeziň aragatnaşygy | Latun / Kümüş örtük |
| Izolýator | PTFE |
| Göwre we Daşky Geçiriji | Üç lehimli bilen örtülen latun / lehim |
| Gaplama | Silikon kauçuk |
| Elektrik häsiýetnamalary | |
| Aýratynlyklar Impedans | 50 Ohm |
| Çaltlyk aralygy | DC~3 GHz |
| Izolýasiýa garşylygy | ≥5000MΩ |
| Dielektrik güýji | ≥2500 V rms |
| Merkeziň kontakt garşylygy | ≤1.0 mΩ |
| Daşarky kontakt garşylygy | ≤0.2 mΩ |
| Goýulma ýitgisi | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Temperatura aralygy | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Suw geçirmeýän | IP67 |
N ýa-da 7/16 ýa-da 4310 1/2″ super çeýe kabeliň gurnama görkezmeleri
Baglaýjynyň gurluşy: (1-nji surat)
A. öň gaýka
B. arka gaýka
C. prokladka

Çyrtmagyň ölçegleri diagrammada (2-nji surat) görkezilen ýaly, çyrtmagyň wagtynda üns berilmeli:
1. Içki geçirijiniň ujunyň ýüzüniň kesişmegi gerek.
2. Kabeliň ujundaky mis gabyklary we çişmeleri ýaly hapaçylyklary aýyryň.

Möhürleýji bölegi ýygnamak: Diagrammada görkezilişi ýaly (3-nji surat), möhürleýji bölegi kabeliň daşky geçirijisi boýunça buruň.

Yzky gaýkany ýygnamak (3-nji surat).

Diagrammada görkezilişi ýaly, öň we yzky gaýkany burup birleşdiriň (5-nji surat).
1. Wintlemezden öň, o-tipli halkanyň üstüne ýaglaýjy ýag gatlagyny çalyň.
2. Arka gaýkany we kabeli hereketsiz saklaň, esasy korpusy arka korpusyň üstüne buruň. Arka korpusyň esasy korpusyny maýmyn açary bilen buruň. Ýygnamak tamamlandy.
